Cienījamie klienti! Vēlamies informēt ka interneta veikals www.perfumes.lv strādā ierastajā režīmā un preču piegādes veidi un termini nav mainijušies.

Papildus uzmanību pievēršam intensīviem dezinfekcijas pasākumiem un cilvēku skaita ierobežojumiem noteiktajās normās!


Aicinām mūsu klientus atbildīgi izturēties pret savu un līdzcilvēku veselību, rūpīgi mazgat rokas, šķaudot vai klepojot, aizklat muti un degunu ar vienreizlietojamām salvetēm un, sajūtot jabkādus slimības simptomus vai atgriežoties no ceļojumiem, izvairīties no publisku vietu apmeklēšanas. Saudzēsim cits citu un kopā gaidīsim enerģijas, prieka un veselības pilnu pavasari!


Jūsu, 
Perfumes.lv
Omniva turpina piegādes ierastajā režīmā

Neskatoties uz valstī izsludināto ārkārtas situāciju, Omniva turpina sūtījumu piegādes ierastajā režīmā. Visi no 203 Latvijas teritorijā esošajiem pakomātiem arī turpmāk tiks apkalpoti vismaz vienu reizi dienā, ieskaitot sestdienas, nodrošinot nepārtrauktu sūtījumu piegādi iedzīvotājiem. Omniva darbinieki šajā laikā ievēros īpašu piesardzību, pievēršot uzmanību rūpīgai pakomātu tīrīšanai un dezinfekcijai pēc katras apkalpošanas reizes. Neskatoties uz Latvijas robežas slēgšanu, pasažieru pārvadājumiem, preču piegādes plūsmu šie ierobežojumi neietekmē un starptautisko sūtījumu piegādes arī turpmāk notiks ierastajā režīmā. Šobrīd sūtījumu piegādes ir pārtrauktas tikai uz 11 Itālijas pilsētām Lombardijas un Veneto apgabalos. Visi nepiegādātie sūtījumi uz šīm pilsētām tiks glabāti Omniva starptautisko sūtījumu partnera UPS centros un tiks piegādāti, kad tiks atvērti karantīnas skartie apgabali.

Izvēlieties sūtījumu piegādi uz pakomātiem

Omniva aicina iedzīvotājus ar piesardzību un rūpību izturēties pret valsts noteiktajiem drošības pasākumiem un, iepērkoties internetā, izvēlēties sūtījumu piegādi uz pakomātiem, izvairoties no sūtījumu piegādes ar kurjeru. Omniva pakomāti ir pieejami ikvienam Latvijas iedzīvotājam 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā, neatkarīgi no tirdzniecības centru darba laika. 
 
Svarīgi ir pieminēt, ka Pasaules veselības organizācija ir atzinusi, ka COVID-19 vīrusa inficēšanās iespēja no kartona vai cita preces iepakojuma ir maza. Ja Jums rodas bažas, aicinām dezinficēt sūtījumu pirms tā atvēršanas vai atvēršanas brīdī izmantot cimdus, tādejādi vēl vairāk samazinot potenciālos riskus.0
mob. (+371)  28899215    [email protected]

 .