DISTANCES LĪGUMS


Šajā interneta veikalā Perfumes.lv piedāvāto preču pārdevējs GRIANT IK, VRN40002163637, juridiskā adrese Dravnieku 6 k.1-94, Rīga, Latvija,  LV-1021 no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam.

Piegādes un samaksas kārtība

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pārdevējs sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta. Apmaksa veicama 3 darba dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža. Ja apmaksa netiks veikta 3 darba dienu laikā no rēķina saņemšanas brīža, pasūtījums tiks anulēts.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 1-5 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes veidu saskaņojot ar Pircēju. Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no Pircēja atrašanās vietas, pasūtījuma pieteikuma laika, preces esamības noliktavā un piegādātāja nosacījumiem.

Mēs garantējam preču esamību veikalā pasūtījuma izdarīšanas brīdī, ja "Noliktavā" ir preces pieejamības statuss, bet nevaram izslēgt situāciju, kad vairāki klienti pasūta preces vienlaicīgi. Tādā gadījumā informējam klientu pa e-pastu vai tālruni par preču nepieejamību.

Piegāde tiks veikta tikai pēc pilnas rēķina summas ienākšanas mūsu bankas kontā.

Samaksu par precēm ir iespējams veikt:

1. Rēķina apmaksa ar bankas pārskaitījumu

2. Internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele un Luminor

3. Visa/Mastercard karšu maksājumi

Maksājumu drošība

Karšu apmaksas pakalpojumu nodrošina Maksekeskus AS, – Igaunijas interneta maksājumu pakalpojumu sniedzējs ar visaugstāko datu aizsardzības līmeni. Tā tiek panākta, pateicoties 3D Secure tehnoloģijai — unikālai sistēmai, kura nodrošina drošu pirkumu apmaksu internetā un ir daļa no globālam programmām MasterCard® SecureCode™ un Verified by Visa.

Ja neapmaksāts pasūtījums netiek izņemts 3 darba dienu laikā, Pārdēvejs patur tiesības atcelt pasūtījumu.

Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. Atgriežamā prece nedrīkst būt lietota, tai jābūt ir oriģinālajā iepakojumā un nedrīkst būt sabojāts iepakojums un marķējums.

Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus, ja ir nozaudēts preces oriģinālais iepakojums vai ja tās iepakojums ir būtiski bojāts.

Visiem interneta veikalā attēlotiem attēliem ir informatīva nozīme un prece var atšķirties no attēlā redzamās.

Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi. 

Ja Jūsu personas datu apstrāde pamatojas uz Jūsu doto piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī to atsaukt un mēs turpmāk Jūsu personas datus, kurus apstrādājām uz piekrišanas pamata, vairs attiecīgam nolūkam neapstrādāsim. Tomēr informējam, ka piekrišanas atsaukšana nevar ietekmēt tādu personas datu apstrādi, kura ir nepieciešama normatīvo aktu prasību izpildei vai kura pamatojas uz līgumu, mūsu leģitīmām interesēm vai citiem normatīvajos aktos noteiktajiem pamatiem likumīgai datu apstrādei. 

Tu vari ar mums sazināties, rakstot e-pasta vēstuli uz [email protected]

Autortiesības

Nevienu šīs mājas lapas daļu vai saturu nav atļauts pārpublicēt, kopēt, mainīt vai pielāgot, bez iepriekšējas rakstiskas autora piekrišanas. 

Atteikuma veidlapa


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.