PRIVĀTUMA POLITIKA

Kādu informāciju mēs uzkrājam?

Mēs uzkrājam informāciju par Jums, kad Jūs veicat pasūtījumu, piesakieties mūsu informatīvajam izdevumam (email vai sms) vai arī kad Jūs aizpildiet mūsu anketas vai formas.

Pasūtot preces no mūsu interneta veikala, Jums attiecīgajās vietās var tikt pieprasīts ievadīt sekojošo informāciju: vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, piegādes adresi, telefona numuru un maksājuma kartes detaļas. Ar mūsu lapas saturu Jūs tāpat varat iepazīties anonīmi.

Kādiem nolūkiem mēs izmantojam jūsu sniegto informāciju?

Jebkura no Jums iegūtā informācija var tikt izmantota sekojošajos veidos:

- Lai personalizētu Jūsu apmeklējumu mūsu lapā

(Jūsu sniegtā informācija mums palīdz labāk atbildēt uz Jūsu individuālajām vajadzībām)

- Lai uzlabotu mūsu mājas lapu

(Mēs nepārtraukti cenšamies uzlabot mūsu veikala piedāvājumu, balstoties uz atsauksmēm un informāciju, kuru mums sniedzat Jūs)

- Lai uzlabotu mūsu klientu apkalpošanas kvalitāti

(Jūsu informācija ļauj mums efektīvāk atbildēt uz klientu pakalpojumu pieprasījumu un atbalsta vajadzībām)

- Lai apstrādātu darījumus

Jūsu informācija, neskatoties uz to, vai tā ir publiski vai privāti pieejama, netiks pārdota, apmainīta, pārsūtīta un nodota citai kompānijai vai trešajai personai nekādu iemeslu dēļ, bez Jūsu atļaujas, izņemot gadījumus, kur šāda informācijas apstrāde ir nepieciešama, lai piegādātu nopirkto produktu vai sniegtu pieprasīto pakalpojumu.

- Lai veiktu mājas lapas ietvaros rīkotos konkursus, veicināšanas pasākumus un aptaujas

- Lai nosūtītu periodiskus e-pasta ziņojumus un SMS.

Jūsu pasūtījuma laikā norādītā e-pasta adrese var tikt izmantota, lai nosūtītu Jums informāciju un jaunākās ziņas sakarā ar Jūsu pasūtījumu, kā arī uzņēmuma ziņas, jaunumus saistībā ar iegādātajiem produktiem un pakalpojumiem u.c.

Piezīme: Jūs jebkurā brīdī varat atteikties no mūsu e-pastu vai sms ziņu saņemšanas, atteikšanās instrukcijas ir norādītas apakšā katram mūsu nosūtītajam e-pastam. Ja vēlaties atteikties no SMS ziņu saņemšanas, tad nepieciešams sazināties ar mums.

Kā tiek aizsargāta manis sniegtā informācija?

Mēs īstenojam vairākus drošības pasākumus, lai nodrošinātu Jūsu personīgās informācijas drošību pasūtījuma veikšanas brīdī.

Mēs piedāvājam izmantot drošus serverus. Visa sniegtā jūtīgā/maksājuma informācija tiks pārsūtīt, izmantojot Secure Socket Layer (SSL) tehnoloģija un tad tiek šifrēta mūsu maksājuma apstrādes pakalpojuma sniedzēja datu bāzē tā, ka tai var piekļūt tikai personas, kurām ir īpašas pieejas tiesības šādām sistēmām un šādās datubāzēs vienmēr tiek uzturēta informācijas konfidencialitāte. 

Pēc darījuma, jūsu personīgā informācija (maksājuma kartes informācija, personas kods, finanšu informācija u.c.) netiek uzglabāta uz mūsu serveriem vai datu bāzēs.

Vai tiek izmantotas sīkdatnes ( cookies )?

Sīkdatnes mūsu mājas lapā tiek izmantotas.

Vai Jūs jebkādu informāciju izpaužat trešajām pusēm?

Mēs nepārdodam, nemainām vai kā citādi nenododam trešajām pusēm Jūsu personīgās identifikācijas informāciju. Tas neattiecas uz uzticamām trešajām pusēm, kuras palīdz mūsu mājaslapas darbībā, darbojoties mūsu vārdu vai arī sniedzot jums pakalpojumus, ja vien šīs puses apņemas uzturēt Jūsu informācijas konfidencialitāti tādā pašā mērā kā mēs. Mēs varam izpaust Jūsu informāciju, ja uzskatām, ka tas ir nepieciešas likuma ietvaros, lai īstenotu savas lapas politiku, kā arī lai nodrošinātu mūsu un citu tiesības, īpašumu vai drošību. Tomēr, personīgi neidentificējama apmeklētāju informācija var tikt sniegta citām pusēm mārketinga, reklāmas vai citām vajadzībām.

Trešo pušu saites

Laiku pa laikam, pēc mūsu ieskatiem, savā lapā varam iekļaut trešo pušu produktus, saites vai pakalpojumus. Šādām trešo pušu vietnēm var būt atsevišķi un neatkarīgi privātuma politikas noteikumi. Tādējādi mēs neuzņemamies nekādu atbildību vai saistības attiecībā uz citās vietnēs izvietoto saturu vai tajās veiktajām darbībām. Neskatoties uz to, mēs cenšamies piedāvāt tikai godīgu un izdevīgu saturu un būsim priecīgi no Jums dzirdēt atsauksmes par mūsu pakalpojumiem.

Tikai tiešsaistes privātuma politika

Šī tiešsaistes privātuma politika attiecas tikai uz informāciju, kas iegūta caur mūsu mājas lapu.

Jūsu piekrišana

Izmantojot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu privātuma politikas noteikumiem.

Piekrišanas atsaukšana 

Ja Jūsu personas datu apstrāde pamatojas uz Jūsu doto piekrišanu, Jums ir tiesības jebkurā brīdī to atsaukt un mēs turpmāk Jūsu personas datus, kurus apstrādājām uz piekrišanas pamata, vairs attiecīgam nolūkam neapstrādāsim. Tomēr informējam, ka piekrišanas atsaukšana nevar ietekmēt tādu personas datu apstrādi, kura ir nepieciešama normatīvo aktu prasību izpildei vai kura pamatojas uz līgumu, mūsu leģitīmām interesēm vai citiem normatīvajos aktos noteiktajiem pamatiem likumīgai datu apstrādei. 

Tu vari ar mums sazināties, rakstot e-pasta vēstuli uz [email protected]

Izmaiņas mūsu privātuma politikā

Ja mēs izlemsim savu privātuma politiku mainīt, mēs šādas izmaiņas uzreiz publicēsim savā lapā.